Rozšířené hledání

Glykogen

Glykogen – Wikipedia, die freie Enzyklopädie

Když dojde na tuto zásobu, tak se glykogen štěpí na glukózu, tedy zdroj energie. Všechny přijaté sacharidy se v těle postupně mění na glykogen a glukózu.

glykogen - význam slova, cizí slovo - Slovník cizích slov

glykogen - význam cizího slova, najdete v našem slovníku cizích slov.

Glykogen | BodyZone - kulturistika & fitness

Hlavní zásobní forma sacharidů (glukózy), uložená ve svalech. Když jsou svaly plné glykogenu, mají větší objem.

BioLib - glykogen

glykogen. ID: 477 Autor záznamu: Ondřej Zicha Založeno: 06.11.2004 23:56:39 - Uživatel Ondřej Zicha URL: http://www.biolib.cz/cz/glossaryterm/id477

ChemFinder.Com

Glykogen, polysacharid na bázi glukózy, je označovaný též jako živočišný škrob. Je zásobárnou glukózových zbytků, například v játrech a svalech.

Glykogen a glukóza

1. červenec 2008 Glykogen (živočišný škrob) je hlavním sacharidem živočišné buňky. Glykogen a glukóza Během hladovění nebo fyzického vyčerpání klesá

Nádory prsu - Na glykogen bohatý světlobuněčný karcinom

Převazujícím morfotypem je konvenční invazívní duktální karcinom s rozsáhlou světlobuněčnou přeměnou cytoplazmy pozitivně reagující v barvení na glykogen.

glykogen ...ZPOVĚDNICE...::::::www.zpovednice.cz

Diskuzní forum, které se zabývá problémy nešťastných lidí nebo lidí v depresi. Ostatní mohou těmto navštěvníkům pomoci vyřešit problém.

Glykogen - Wikipedie, otevřená encyklopedie

Glykogen neboli tzv. živočišný škrob je zásobním polysacharidem v těle živočichů. Glykogen vysoce větvený polymer glukózy (polyglukan) s glykosidovými

Kofein glykogen, to mě zajímá!

Kofein – stimulant, jenž rozjasní smysly. Kofein by mohl být novou zbraní proti vypadávání vlasů. Kofein by mohl být novou zbraní proti vypadávání vlasů.

Glykogen je polymer glukózy přítomný ve většině živočišných buněk

Glykogen je tvořen drobnými granuly, které se mohou vyskytovat v tzv. monopartikulární formě o průměru 15 až 30 nm (-částice) nebo jakos soubor granulí v

Image:Glykogen.svg - Wikimedia Commons

Co je to glykogen a k čemu je dobrý by mělo zajímat všechny příznivce Pro snadné pochopení začneme u sacharidů, jelikož glykogen se sacharidy souvisí.

glykogen - ABZ.cz: slovník cizích slov

Komentáře ke slovu glykogen. » přidat nový komentář Zatím žádné komentáře. » přidat nový komentář. Navigace. předchozí slovo: » glykemie, glykémie

glykogen - profil uživatele - XChat by Centrum.cz

glykogen 28 let, Moravskoslezský kraj. Webík; Info; Osobní

Glykogen | SCITEC NUTRITION sportovní výživa za super ceny.

Kapacita zásob glykogenu je omezená (250-400g) a je v podstatě vyčerpána po 30 – 90 minutách Důležitou roli na velikost glykogenových zásob má strava.

Seznam Encyklopedie - glykogen

Syntéza a odbourání glykogenu probíhají odlišnými metabolickými dráhami. Rovnováha mezi rychlostí enzymové syntézy a enzymového odbourání glykogenu v

glykogen zajisti vas objem Kulturistika a fitness

Co je to glykogen a k čemu je dobrý by mělo zajímat všechny příznivce fitness, Glykogen je energie určená pro váš výkon uložená ve svalech a v játrech.

GLYKOGEN | fitness.cz & KETTLER - největší prodejce fitness

Kapacita zásob glykogenu je omezená (250-400g) a je v podstatě vyčerpána po 30 – 90 minutách cvičení v závislosti na intenzitě cvičení.