Rozšířené hledání

Purus Meda

Co je Purus-Meda?

PURUS-MEDA s.r.o. se sídlem v Brně je společnost, která na základě vlastního testování vyvíjí a vyrábí speciální doplňky stravy z rostlinných výtažků a včelích produktů. Dále firma vyrábí suché i tekuté rostlinné extrakty, veterinární léčiva, kosmetické přípravky a potravinářkou chemii. Založena byla v roce 2000, před tím byla výrobním střediskem firmy PURUS.

Produkty firmy Purus-Meda

V nabídce firmy Purus-Meda jsou medové sirupy, propolisové přípravky, protivirové přípravky, preparáty na chřipku a nachlazení, na pohybový systém, na psychické problémy, k regeneraci organismu, na urologické potíže, speciální přípravky pro muže, ženy a pro řidiče, vitamíny a kosmetika. Specialitou firmy jsou elixíry podle starých recepisů ve formě tablet, které využívají léčivých vlastností propolisu, mateří kašičky, medu a bylinných výtažků. Tyto přípravky zvyšují celkovou obranyschopnost a odolnost organismu při zvýšené psychické i fyzické zátěži, zmírňují toxické účinky zhoršeného životního prostředí a škodlivý vliv volných radikálů. Účinky přípravků jsou ověřené zkušenostmi lidových léčitelů i nejnovějšími vědeckými poznatky a klinickými studiemi. Kromě včelích produktů obsahují výrobky firmy Purus-Meda výtažky z takových rostlin jako je maralový kořen, žen-šen, echinacea, ginkgo biloba, zrníčka hroznů, kostival, heřmánek, sóji, palmičky Saw Palmetto nebo slivoně africké.

Kontaktní informace

PURU-MEDA spol. s r.o., Palackého 174, 612 00 Brno
Telefon: 532 192 712
Mail: obchod@purusmeda.cz
www.purusmeda.cz

Purus-Meda na internetu

Firma Purus-Meda provozuje internetový obchod, kde si můžete vybírat z nabídky podle kategorie nebo podle nemoci. K dispozici ke stažení ve formátu PDF je katalog všech výrobků, ve kterém najdete velmi podrobný popis každého preparátu včetně uvedení účinných látek a dávkování.